Vaš pravni kompas 

  • Šutnja administracije

  • Tenderi, boravišta, udruge, lokacijske, građevinske i ine dozvole, povrat nacionalizirane imovine, komunalne naknade i doprinosi u Bosni i Hercegovini
Tenderi, boravišta, udruge, lokacijske, građevinske i ine dozvole, povrat nacionalizirane imovine, komunalne naknade i doprinosi u Bosni i Hercegovini
 #1559  by vinja
 
Što učiniti nakon što sam ima skoro 3 mjeseca uložila žalbu na prvostupanjsku instituciju u upravnim stvarima i još nisam dobila odgovor. Zvala sam telefonski nadležnu drugostupanjsku instituciju htijući ih pitati za zakonski rok u kojem bi mi trebali odgovoriti, reče mi jedna pravna osoba da nisu dobili ništa od prvostupanjske institucije i da svakako će se to nekako riješiti ako nikako drukčije onda upravnim sporom.
Nešto sam malo čitala Zakon o upravnom postupku gdje sam mogla pročitati da stranka plaća spor a ja sam drugostupanjskoj instituciji dostavila sve relevantne činjenice koje mogu pobiti Zaključak koji mi je poslan od prvostupanjske institucija i mislim da bi oni trebali riješiti to pitanje na osnovi činjenica odnosno dokaza a i zakona na koji se pozivam.
Molim sve one koji imaju iskustva s ovakvim stvarima da mi napišu njihovo viđenje. Hvala

O nama

Forum Pravo BiH je pokrenut sa ciljem poticanja i poboljšanja komunikacije unutar pravne struke

Pravo BiH

Responzivni forum