• Lista stecajnih upravnika u Republici Srpskoj

  • Postavite pitanje i raspravite konkretna pravna pitanja koja ne spadaju u neku od drugih kategorija u ovom forumu ili ne znate kojoj kategoriji pripadaju.
Postavite pitanje i raspravite konkretna pravna pitanja koja ne spadaju u neku od drugih kategorija u ovom forumu ili ne znate kojoj kategoriji pripadaju.
 #261  Postao/la matrix
 
LISTA STEČAJNIH UPRAVNIKA ZA PODRUČJE NADLEŽNOSTI OKRUŽNIH PRIVREDNIH SUDOVA U REPUBLICI SRPSKOJ

("Sl. glasnik RS", br. 29/2019)

1. Utvrđuje se Lista stečajnih upravnika za područje nadležnosti Okružnog privrednog suda u Banjoj Luci:

1) Bajić Milivoje, iz Banje Luke,

2) Baraković Dosta, iz Gradiške,

3) Berak Vinko, iz Banje Luke,

4) Berić Miodrag, iz Banje Luke,

5) Berić Risojević Ljubinka, iz Banje Luke,

6) Berić Stevan, iz Banje Luke,

7) Bosančić Živodar, iz Banje Luke,

8) Bulatović Kremenović Zora, iz Banje Luke,

9) Vidović Daria, iz Banje Luke,

10) Vidović Srećko, iz Banje Luke,

11) Vitković Borislav, iz Banje Luke,

12) Višković Mile, iz Banje Luke,

13) Vojvodić Živko, iz Mrkonjić Grada,

14) Vujančević Slavko, iz Banje Luke,

15) Vujinović Tomislav, iz Banje Luke,

16) Vujić Branislava, iz Čelinca,

17) Vulić Ranko, iz Banje Luke,

18) Vuksan Aleksandar, iz Banje Luke,

19) Golić Mirjana, iz Gradiške,

20) Grubač Ana, iz Banje Luka,

21) Grujić Ljiljana, iz Banje Luke,

22) Gurešić Vlajko, iz Banje Luke,

23) Dragojević Petar, iz Srpca,

24) Dragojević Radenko, iz Čelinca,

25) Jakšić Dodig Bojana, iz Banje Luke,

26) Janković Žarko, iz Prnjavora,

27) Knežević Nebojša, iz Banje Luke,

28) Kozomara Trivun, iz Laktaša,

29) Kosić Nataša, iz Banje Luke,

30) Krošnjar Dragan, iz Banje Luke,

31) Kudra Zdravko, iz Banje Luke,

32) Kuprešanin Zoran, iz Banje Luke,

33) Lazendić Miroslav, iz Banje Luke,

34) Latinčić Vedran, iz Banje Luke,

35) Lendić Mira, iz Gradiške,

36) Marjanović Slobodan, iz Banje Luke,

37) Marković Slobodan, iz Banje Luke,

38) Milaković Slobo, iz Laktaša,

39) Minić Miroslav, iz Banje Luke,

40) Mićić Petar, iz Banje Luke,

41) Mihajlović Ognjen, iz Banje Luke,

42) Nježić Aleksa, iz Banje Luke,

43) Novaković Dušanka, iz Banje Luke,

44) Ostić Dijana, iz Banje Luke,

45) Panić Branko, iz Banje Luke,

46) Perić Daliborka, iz Banje Luke,

47) Pećo Milivoj, iz Banje Luke,

48) Pešević Slobodan, iz Kotor Varoša,

49) Pilipović Vuleta Željka, iz Banje Luke,

50) Pjević Dejan, iz Banje Luke,

51) Plavšić Jelena, iz Banje Luke,

52) Predojević Radomir, iz Banje Luke,

53) Prerad Miroslav, iz Banje Luke,

54) Puzić Danijela, iz Banje Luke,

55) Radivojac Goran, iz Banje Luke,

56) Radić Dejan, iz Banje Luke,

57) Repija Radomir, iz Banje Luke,

58) Ristić Vladan, iz Banje Luke,

59) Skopljak Boro, iz Banje Luke,

60) Slijepčević Željko, iz Banje Luke,

61) Stajić Ljiljana, iz Banje Luke,

62) Stevković Slobodanka, iz Banje Luke,

63) Tomišić Aleksandra, iz Slatine,

64) Tomović Nenad, iz Banje Luke,

65) Trišić Andreja, iz Banje Luke,

66) Turjačanin Vitomir, iz Banje Luke,

67) Džinić Dragan, iz Banje Luke,

68) Šljivar Božana, iz Banje Luke.

2. Utvrđuje se Lista stečajnih upravnika za područje nadležnosti Okružnog privrednog suda u Prijedoru:

1) Balaban Milorad, iz Prijedora,

2) Vinčić Danko, iz Novog Grada,

3) Gojić Mirko, iz Novog Grada,

4) Dragić Milovan, iz Prijedora,

5) Dragičević Željko, iz Kozarske Dubice,

6) Đukić Veljko, iz Prijedora,

7) Kesar Svetlana, iz Prijedora,

8) Knežević Dušan, iz Prijedora,

9) Kovačević Dušan, iz Kozarske Dubice,

10) Mandić Ljiljana, iz Prijedora,

11) Marčeta Mirko, iz Kozarske Dubice,

12) Mijić Rajko, iz Novog Grada,

13) Pavičić Vojo, iz Prijedora,

14) Pašić Dragana, iz Prijedora,

15) Petković Željko, iz Prijedora,

16) Sadžak Nenad, iz Kozarske Dubice.

3. Utvrđuje se Lista stečajnih upravnika za područje nadležnosti Okružnog privrednog suda u Doboju:

1) Vasiljević Pero, iz Šamca,

2) Vidić Bojan, iz Modriče,

3) Grabovac Dragan, iz Modriče,

4) Damjanović Vlado, iz Šamca,

5) Danilović Dragan, iz Doboja,

6) Đurđević Lazo, iz Šamca,

7) Žigić Igor, iz Doboja,

8) Jokić Radomir, iz Teslića,

9) Josipović Mićo, iz Modriče,

10) Kršić Mladen, iz Doboja,

11) Kurešević Bojana, iz Modriče,

12) Marković Petar, iz Modriče,

13) Milićević Mara, iz Doboja,

14) Milovanović Rodoljub, iz Doboja,

15) Muratović Hamdija, iz Gračanice,

16) Musemić Maja, iz Doboja,

17) Paravac Vladimir, iz Doboja,

18) Popović Svetlana, iz Doboja,

19) Prodić Dragan, iz Teslića,

20) Sofić Slobodan, iz Pelagićeva,

21) Stanimirović Vladimir, iz Doboja,

22) Stevanović Zoran, iz Doboja.

4. Utvrđuje se Lista stečajnih upravnika za područje nadležnosti Okružnog privrednog suda u Bijeljini:

1) Vićanović Aleksandar, iz Bijeljine,

2) Domuz Goran, iz Zvornika,

3) Đerić Momčilo, iz Zvornika,

4) Zekić Slavko, iz Zvornika,

5) Jakšić Stjepan, iz Zvornika,

6) Jelić Slobodanka, iz Bijeljine,

7) Katanić Dane, iz Srebrenice,

8) Kapić Reuf, iz Tuzle,

9) Košutić Mladen, iz Brčkog,

10) Krsmanović Marko, iz Bijeljine,

11) Marković Goran, iz Bijeljine,

12) Matić Nebojša, iz Bijeljine,

13) Ostojić Igor, iz Bijeljine,

14) Petković Mlađen, iz Milića,

15) Petrović Miodrag, iz Zvornika,

16) Račanović Hadži Miodrag, iz Bijeljine,

17) Sekulić Ljubiša, iz Bijeljine,

18) Tanić Tanacko, iz Kozluka,

19) Cacanović Biljana, iz Bijeljine,

20) Cvijanović Dražen, iz Bijeljine,

21) Cvijetić Zoran, iz Bijeljine,

22) Hamidović Besim, iz Zvornika,

23) Hadži Stević Rade, iz Bijeljine.

5. Utvrđuje se Lista stečajnih upravnika za područje nadležnosti Okružnog privrednog suda u Istočnom Sarajevu:

1) Bratić Radoslav, iz Pala,

2) Gavrilović Slavko, iz Trnova,

3) Domazet Trivko, iz Istočnog Sarajeva,

4) Đerić Cerović Dragana, iz Višegrada,

5) Zaimović Mirsada, iz Sarajeva,

6) Klepić Miro, iz Istočnog Sarajeva,

7) Kosorić Novo, iz Rogatice,

8) Simić Sanja, iz Istočnog Sarajeva,

9) Stjepanović Dragomir, iz Rogatice,

10) Tupajić Milan, iz Sokoca,

11) Štica Milorad, iz Rogatice,

12) Šupeta Borko, iz Istočnog Sarajeva.

6. Utvrđuje se Lista stečajnih upravnika za područje nadležnosti Okružnog privrednog suda u Trebinju:

1) Gurović Slobodan, iz Trebinja,

2) Ilić Slavko, iz Ljubinja,

3) Mijanović Jadranka, iz Trebinja,

4) Milić Miloš, iz Foče,

5) Novović Vasilije, iz Foče,

6) Samardžić Velimir, iz Nevesinja,

7) Simović Vlade, iz Foče,

8) Srndović Radenka, iz Foče,

9) Čajević Mile, iz Foče,

10) Ćosović Slavko, iz Foče.

7. Objavom ove liste u "Službenom glasniku Republike Srpske" mijenja se Lista stečajnih upravnika za područje nadležnosti okružnih privrednih sudova u Republici Srpskoj ("Službeni glasnik Republike Srpske", br. 70/18, 78/18, 84/18, 113/18, 118/18, 4/19 i 12/19).

8. Ova lista objaviće se u "Službenom glasniku Republike Srpske" i na internet stranici Ministarstva pravde.

O nama

Forum Pravo BiH je pokrenut sa ciljem poticanja i poboljšanja komunikacije unutar pravne struke

Pravo BiH

Responzivni forum